O nas

OSZ ALFA to firma szkoleniowa istniejąca na rynku już od 1999 roku. Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego podlegających UDT (m.in. wózków widłowych, suwnic, podnośników, dźwigów HDS, żurawi warsztatowych, wind i wielu innych), kursy z zakresu F-gazów oraz obsługi, napełniania zbiorników ciśnieniowych, butli, kursy spawalnicze i kursy BHP + ppoż wraz z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Umożliwiamy również zdobycie uprawnień sepowskich (SEP) –  kursy energetyczne (elektrycznegazowecieplne). Nasze szkolenia energetyczne zapewniają niemal 100% zdawalność egzaminów. Jeśli jednak nie uda Ci się ukończyć kursu z pozytywnym wynikiem egzaminacyjnym, gwarantujemy zwrot kosztów.

Nieustannie podążamy za dynamicznym rozwojem rynku pracy i związaną z tym koniecznością ciągłego podwyższania i aktualizowania kwalifikacji. Klientom indywidualnym umożliwiamy zdobycie nowego zawodu. Oferta naszych kursów poszerza się z roku na rok, a dzięki współpracy z agencjami pracy i firmami – od razu po zakończeniu szkolenia część naszych kursantów może podjąć pracę.

W ofercie dla firm proponujemy kompleksową obsługę BHP. Zapewniamy opracowanie pełnej dokumentacji stanowisk pracy zgodnie z aktualnym stanem prawnym, kontrole w zakresie bezpieczeństwa w Państwa firmie, a także przeprowadzenie wszystkich szkoleń BHP bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Certyfikaty i akredytacje

biuro omega

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa posiada wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia na przeprowadzanie kursów oraz wydawanie zaświadczeń o ich ukończeniu. Uprawnienia mogą być wydawane bezterminowo bądź czasowo, zależnie od wybranego kursu. Wszystkie są honorowane na terytorium Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym czyli dodatkowo w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie obowiązuje dyrektywa 2005/36/WE z dnia 7 września 2005 r. w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych. Na mocy tej dyrektywy w wymienionych wyżej krajach powinny zostać wprowadzone przepisy umożliwiające uznanie kwalifikacji zawodowych nabytych w innych krajach z tej grupy.

Kursy z ofertą pracy

OSZ Omega od lat współpracuje z kilkoma sprawdzonymi agencjami pracy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kursantom zatrudnienie bezpośrednio po przebytym kursie. Do naszych partnerów należą między innymi:

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j.

Agencja Pracy z Katowic - zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Aktualnie poszukiwani są do pracy na terenie Niemiec operatorzy wózka jezdniowego. Wymagane: doświadczenie w pracy jako operator oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem: OSZ OMEGA, tel. 32 740 99 00, 668 070 070, e-mail: oszomega@oszomega.pl.

RANDSTAD

Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej z Gliwic - oferuje możliwość zatrudnienia między innymi na stanowiskach: pracownik magazynowy oraz pracownik produkcji na terenie Gliwic. Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt: tel. 32 784 78 31, e-mail: gliwice@randstad.pl.

EURO KADRA

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z Katowic. Firma od ponad 11 lat działa w sektorze usług wspomagających optymalizacje kosztów zatrudnienia. Oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia w zakładach produkcyjnych na terenie Śląska. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnych ofert pracy prosimy o bezpośredni kontakt: tel. 32 441 92 17 lub kom. 506 365 836, e-mail: r.fiszer@eurokadra.com.pl, www.eurokadra.com.

Rekomendacje i referencje

Od wielu lat szkolimy pracowników nie tylko śląskich przedsiębiorstw, ale firm z całej Polski. Zebraliśmy szereg pozytywnych opinii i referencji, a wiele z rozpoznawanych marek wystawiło nam rekomendacje, którymi niniejszym pragniemy się z Państwem podzielić.

Logo firmy Telewizja Polska
Logo firmy MAPEI
Logo firmy Poczta Polska
Logo firmy LUKAS BANK
Logo firmy PGNiG
Logo firmy Leroy Merlin
Logo firmy MESSER
Logo firmy Koleje Śląskie

i inni: