O nas

Alfa Damian Cieślar to firma szkoleniowa istniejąca na rynku już od 1999 roku. Naszym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego podlegających UDT (m.in. wózków widłowych, suwnic, podnośników, dźwigów HDS, żurawi warsztatowych, wind i wielu innych), kursy z zakresu F-gazów oraz obsługi, napełniania zbiorników ciśnieniowych, butli, kursy spawalnicze i kursy BHP + ppoż wraz z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Umożliwiamy również zdobycie uprawnień sepowskich (SEP) –  kursy energetyczne (elektrycznegazowecieplne). Nasze szkolenia energetyczne zapewniają niemal 100% zdawalność egzaminów. Jeśli jednak nie uda Ci się ukończyć kursu z pozytywnym wynikiem egzaminacyjnym, gwarantujemy zwrot kosztów.

Nieustannie podążamy za dynamicznym rozwojem rynku pracy i związaną z tym koniecznością ciągłego podwyższania i aktualizowania kwalifikacji. Klientom indywidualnym umożliwiamy zdobycie nowego zawodu. Oferta naszych kursów poszerza się z roku na rok, a dzięki współpracy z agencjami pracy i firmami – od razu po zakończeniu szkolenia część naszych kursantów może podjąć pracę.

W ofercie dla firm proponujemy kompleksową obsługę BHP. Zapewniamy opracowanie pełnej dokumentacji stanowisk pracy zgodnie z aktualnym stanem prawnym, kontrole w zakresie bezpieczeństwa w Państwa firmie, a także przeprowadzenie wszystkich szkoleń BHP bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Certyfikaty i akredytacje

biuro omega

Nasza firma szkoleniowa Alfa Damian Cieślar posiada wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia na przeprowadzanie kursów oraz wydawanie zaświadczeń o ich ukończeniu. Uprawnienia mogą być wydawane bezterminowo bądź czasowo, zależnie od wybranego kursu. Wszystkie są honorowane na terytorium Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i w państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stronach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym czyli dodatkowo w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie obowiązuje dyrektywa 2005/36/WE z dnia 7 września 2005 r. w sprawie uznawania kwalifikacji zawodowych. Na mocy tej dyrektywy w wymienionych wyżej krajach powinny zostać wprowadzone przepisy umożliwiające uznanie kwalifikacji zawodowych nabytych w innych krajach z tej grupy.

Rekomendacje i referencje

Od wielu lat szkolimy pracowników nie tylko śląskich przedsiębiorstw, ale firm z całej Polski. Zebraliśmy szereg pozytywnych opinii i referencji, a wiele z rozpoznawanych marek wystawiło nam rekomendacje, którymi niniejszym pragniemy się z Państwem podzielić.

Logo firmy Telewizja Polska
Logo firmy MAPEI
Logo firmy Poczta Polska
Logo firmy LUKAS BANK
Logo firmy PGNiG
Logo firmy Leroy Merlin
Logo firmy MESSER
Logo firmy Koleje Śląskie

i inni:

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.