Kursy spawalnicze

Zwód spawacza daje dobre perspektywy na rynku pracy. Specjaliści posiadający uprawnienia do spawania poszczególnymi metodami są poszukiwani przez pracodawców w rożnych sektorach, w tym w budownictwie, górnictwie, stocznictwie, w przedsiębiorstwach transportowych i nie tylko. Jeśli chcesz zdobyć pewny zawód i zdecydowałeś się na kurs spawacza, dobrze trafiłeś!

Nasz ośrodek oferuje kursy spawania różnymi metodami, podczas których poznasz wszystkie zasady oraz techniki pacy i uzyskasz niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu.

Oferta Ośrodka Szkolenia Zawodowego ALFA obejmuje szkolenia spawalnicze poniższymi metodami:

Kurs spawacza MAG

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących uzyskać kwalifikacje spawacza metodą MAG. Metoda jest wykorzystywana do spawania większości materiałów z doborem drutów elektrodowych i gazu osłonowego, odpowiednich dla poszczególnych metali.

Kurs spawania elektrycznego

Szkolenia spawalnicze obejmujące technikę łączenia elementów metalowych przy wykorzystaniu dodatkowego spoiwa, z użyciem spawarki elektrycznej.

Kurs spawania gazowego

Szkolenie dla osób chcących przyswoić technikę spawania gazowego blach i rur. Spawanie gazowe obywa się na zasadzie na stapiania brzegów metali, które są łączone przez nagrzewanie płomieniem powstającym przy spalaniu gazu palnego.

Kurs spawacza PE

Kurs z zakresu spawania tworzyw sztucznych – polietylenu (PE). Metoda spawania przydatna w wielu dziedzinach gospodarki, w budowie maszyn i nie tylko.

Kurs spawacza TIG

Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi i czołowymi. Jedna z najbardziej uniwersalnych metod spawania znajdująca szerokie zastosowanie przy łączeniu aluminium i jego stopów z użyciem prądu przemiennego dla uzyskiwaniem wysokiej jakości złącz spawanych.

Kursy spawalnicze  – Zabrze, Gliwice

Jeśli jesteś zdecydowany przystąpić do szkolenia wybranym metodami, zapisz się na nasze kursy spawalnicze w Zabrzu. Terminy szkoleń można sprawdzić w terminarzu na stronie. Do Ośrodka Szkoleniowego w Zabrzu zapraszamy także osoby z Gliwic i Katowic. Termin kursów w innych miastach są podawane na bieżąco na naszej stronie internetowej.