Kursy urządzeń UDT

Chcesz zdobyć poszukiwane na rynku pracy uprawnienia UDT? Myślisz o pracy jako operator wózka widłowego lub żurawia warsztatowego? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą na kursy UDT. Dzięki nim masz szansę zdobyć atrakcyjne i dobrze płatne zatrudnienie w wielu miejscach. Nasze kursy UDT wyróżniają się wysokim poziomem zajęć merytorycznych, a także zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Dlaczego warto zapisać się na kursy UDT w naszym ośrodku?

W wielu zakładach przemysłowych korzysta się z niejednego urządzenia transportującego, które przeznaczone jest m.in. do załadunku i rozładunku towarów o znacznej masie. Uzyskanie odpowiednich uprawnień do obsługi lub konserwacji takiego sprzętu z pewnością poszerzy kompetencje Twoje lub Twoich pracowników. Taką szansę dają prowadzone w naszym ośrodku szkolenia zawodowego kursy UDT.

Urządzenia UDT można spotkać w naprawdę wielu zakładach pracy. Należą do nich między innymi: markety budowlane, supermarkety, hale magazynowe, fabryki, warsztaty samochodowe, zakłady produkcyjne czy place budowy. Wszędzie tam pożądane będą umiejętności obsługi bądź konserwacji takich urządzeń, jak wózki widłowe, żurawie warsztatowe lub suwnice. Kursy UDT pozwalają zdobyć wiedzę niezbędną do sprawnej i bezpiecznej pracy z określonym urządzeniem podlegającym pod Urząd Dozoru Technicznego.

Jakie kursy UDT znajdziesz w ofercie?

W Ośrodku Szkolenia Zawodowego ALFA znajdziesz kursy UDT oraz kursy konserwatora UDT prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzięki nim zapoznasz się z niezbędnymi informacjami teoretycznymi, a następnie przejdziesz do zajęć praktycznych, czyli obsługi i/lub konserwacji konkretnych urządzeń UDT. Takie połączenie pozwoli Ci w przyszłości wykonywać swoje obowiązki zawodowe na najwyższym poziomie, z zachowaniem standardów BHP. Oferujemy kursy UDT, które dadzą Ci możliwość zostania operatorem i/lub konserwatorem następujących urządzeń: 

Kursy UDT Katowice, Gliwice, Zabrze

Górny Śląsk to obszar, w którym różnorodne gałęzie przemysłu rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Sprzyja to powstawaniu wielu nowych zakładów pracy, gdzie umiejętność obsługi poszczególnych urządzeń UDT może okazać się przepustką do kariery. Właśnie z tego powodu warto postawić na kursy urządzeń UDT w Katowicach czy Zabrzu.

Prowadzone w naszym ośrodku szkoleniowym kursy UDT doskonale przygotowują kursantów do pracy z urządzeniami UDT zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Sprzyjają temu zajęcia o charakterze wykładowym, po których słuchacze przechodzą do praktycznej nauki obsługi konkretnych maszyn. Każde szkolenie zakończone jest specjalnym, oficjalnym egzaminem, który pozwala uzyskać uprawnienia i poświadczające je certyfikaty.